Tikras perversmas estetinėje ir gydomojoje medicinoje – ENDORET® PRGF plazmos technologija dabar jau ir Marijampolėje!!!

   Nuo šiol  kraujo plazmos  procedūros atliekamos odos ir estetinės medicinos klinikoje „Dermameda“ Marijampolėje!!!

Procedūros poveikis

Šiandien, dėl pažangos medicinoje, yra įmanoma išsaugoti ir atkurti sveiką odą, naudojant tik paties žmogaus išteklius – kraują. Taip, tik jūsų kraują ir jokių cheminių medžiagų!

Procedūrų procesas – labai paprastas. Kraujo plazma skatina odos atsinaujinimą, kolageno, elastino, hialurono rūgšties gamybą, gerina ląstelių mikrocirkuliaciją – kaip tik tai, ko trūksta minėtoms problemoms išspręsti. Procedūros metu iš kraujo atskirdami plazmą bei koncentruodami joje esančius augimo faktorius, gauname puikų preparatą, gebantį daryti tikrus stebuklus. Jeigu jau seniai svajojate apie skaistesnę, jaunesnę odą – ši procedūra kaip tik jums.

Procedūros eiga

Skamba sudėtingai, tačiau procedūra iš tiesų yra paprasta, jos bijoti visiškai neverta. Į mėgintuvėlius paimamas nedidelis kiekis paciento kraujo. Tam, kad būtų galima iš jo išskirti plazmą, jis kelias minutes centrifuguojamas. Viena gautos plazmos dalis injekuojama į odą, o kita yra dedama kaip kaukė, odos nuraminimui po procedūros. Procedūros trukmė apie vieną valandą.

Labai svarbu suvokti, kad oda pavargo, prarado spalvą ne per vieną dieną ir ratilai po akimis atsirado palaipsniui. Kraujo plazmos procedūra – nėra burtai. Ji skatina natūralius odos atsinaujinimo procesus, todėl  rezultatai pasirodo ne iš karto, o yra palaipsniui ryškėjantys. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, reikia trijų procedūrų kas 3-4 savaites.

Poveikis odai neleis suabejoti procedūros efektyvumu. Po procedūrų kurso ji taps pastebimai skaistesnė, drėgnesnė, elastingesnė, sumažės/išnyks ratilai po akimis. Ir visa tai įmanoma pasiekti, naudojant tik paties paciento kraują!

Kaina nuo 200eur.

 

         Gydytojo konsultacija "grožio injekcijoms " nemokama:

-botulino injekcijoms,

-hialurono/Radiesse injekcijoms,

-mezoterapijai, biorevitalizacijai,

-rūgštiniams pilingams

 
    Registracija tel. 8 686 87593 ( darbo laiku )