MIELOSIOS ,

NAUJIENA !

 DĖMESIO ! MEZO SIŪLAI jau Marijampolėje ! AR ŽINOJOTE,kad odos patempimo siūlais procedūros rezultatai aiškiai pastebimi iš karto po jos ir vis gerėja dar apie šešis mėnesius, kadangi aplink implantuotus siūlus suaktyvėja kolageno gamyba ( kolagenas – siūlo pavidalo baltymas, vienas svarbiausių atraminių tarpląstelinės medžiagos baltymų jungiamuosiuose audiniuose ir epitelinio audinio pamatinėje membranoje sudaro kolagenines skaidulas ) , skatinanti papildomą odos patempimą.Odos patempimas, implantuojant į ją siūlus, gali būti atliktas išorinėje antakių, skruostų, apatinio žandikaulio linijos, lūpų ir kaklo srityse. 

Odos patempimas siūlais gali būti derinamas botulino, hialurono injekcijomis ar kitomis odos atnaujinimo procedūromis. Šių procedūrų bendras rezultatas yra tiesiog stulbinantis ir itin efektyvus .

PRIMENAME : šias procedūras gali atlikti TIK licencijuotas GYDYTOJAS ekspertas.

Norime priminti, kad norėdamos pasiputlinti lūpas ar koreguoti raukšleles veide bei pasirinkdamos hialurono rūgšties preparatą, atkreipkite dėmesį, kokį būtent preparatą pasirinkote, nes rinkoje gausu labai pigių, bet itin nekokybiškų ,nesertifikuotų preparatų, galinčių sukelti negrįžtamus šalutinius pokyčius Jūsų veidui. Šie neaiškios kilmės bei kokybės preparatai gali sužaloti Jūsų veidą negrįžtamai...
Būtinai pasidomėkite ar procedūrą atlieka specialistas, turintis licenciją ! Tokią procedūrą gali atlikti TIK GYDYTOJAS !!!
Estetinės medicinos klinikoje "DERMAMEDIKA" atliekamos įvairios hialurono rūgšties injekcijos ( lūpų putlinimo, raukšlių korekcijos, skruostų formavimo, veido modeliavimo ) su itin kokybiškais, neskausmingais ir sertifikuotais preparatais : JUVEDERM, PLURYAL, BELOTERO !
Švenčių proga ir pastovioms klientėms taikomos nuolaidos !
Procedūros kaina 100 - 230,- eurų.
www.dermameda.lt Tel.nr. +370 686 87593

 

Tikras perversmas estetinėje ir gydomojoje medicinoje – ENDORET® PRGF plazmos technologija dabar jau ir Marijampolėje!!!

   Nuo šiol  kraujo plazmos  procedūros atliekamos odos ir estetinės medicinos klinikoje „Dermamedika“ Marijampolėje!!!

Procedūros poveikis

Šiandien, dėl pažangos medicinoje, yra įmanoma išsaugoti ir atkurti sveiką odą, naudojant tik paties žmogaus išteklius – kraują. Taip, tik jūsų kraują ir jokių cheminių medžiagų!

Procedūrų procesas – labai paprastas. Kraujo plazma skatina odos atsinaujinimą, kolageno, elastino, hialurono rūgšties gamybą, gerina ląstelių mikrocirkuliaciją – kaip tik tai, ko trūksta minėtoms problemoms išspręsti. Procedūros metu iš kraujo atskirdami plazmą bei koncentruodami joje esančius augimo faktorius, gauname puikų preparatą, gebantį daryti tikrus stebuklus. Jeigu jau seniai svajojate apie skaistesnę, jaunesnę odą – ši procedūra kaip tik jums.

Procedūros eiga

Skamba sudėtingai, tačiau procedūra iš tiesų yra paprasta, jos bijoti visiškai neverta. Į mėgintuvėlius paimamas nedidelis kiekis paciento kraujo. Tam, kad būtų galima iš jo išskirti plazmą, jis kelias minutes centrifuguojamas. Viena gautos plazmos dalis injekuojama į odą, o kita yra dedama kaip kaukė, odos nuraminimui po procedūros. Procedūros trukmė apie vieną valandą.

Labai svarbu suvokti, kad oda pavargo, prarado spalvą ne per vieną dieną ir ratilai po akimis atsirado palaipsniui. Kraujo plazmos procedūra – nėra burtai. Ji skatina natūralius odos atsinaujinimo procesus, todėl  rezultatai pasirodo ne iš karto, o yra palaipsniui ryškėjantys. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, reikia trijų procedūrų kas 3-4 savaites.

Poveikis odai neleis suabejoti procedūros efektyvumu. Po procedūrų kurso ji taps pastebimai skaistesnė, drėgnesnė, elastingesnė, sumažės/išnyks ratilai po akimis. Ir visa tai įmanoma pasiekti, naudojant tik paties paciento kraują!

Kaina nuo 200eur.

 

         Gydytojo konsultacija "grožio injekcijoms " nemokama:

-botulino injekcijoms,

-hialurono/Radiesse injekcijoms,

-mezoterapijai, biorevitalizacijai,

-rūgštiniams pilingams

 
    Registracija tel. 8 686 87593 ( darbo laiku )