Paslaugos

Klinikoje tiriami ir gydomi  vaikai ir suaugę, sergantys žvyneline, atopiniu dermatitu, alerginėmis ligomis, spuogais, seborėja, grybelinėmis, bakterinėmis ir virusinėmis odos ligomis, trofinėmis opomis,  plaukų ir nagų ligomis, išorinių lyties organų odos problemomis, lytiškai plintančiomis infekcijomis ir kitomis odos ligomis.

Konsultuojame  vaikus ir suaugusius dėl įvairių apgamų, ikivėžinių, gerybinių ir piktybinių odos susirgimų. Minėtų ligų diagnostikai naudojamas dermatoskopas gali padėti anksti įtarti ar diagnozuoti besikeičiančius odos darinius.

Atliekami įvairūs kiti tyrimai (grybeliui nustatyti, bakteriologiniai tyrimai, odos biopsija, histologiniai tyrimai), padedantys tiksliau nustatyti ligą.  Tiriame dėl lytiniu keliu plintančių ligų.

Klinikoje atliekamos procedūros, padedančios gydyti žvynelinę, vitiligo, padidintą prakaitavimą, plaukų slinkimą. Sumažinamos  pigmentinės dėmės, acne randai. Šalinamos karpos, papilomos, kondilomos, keratozės, virusiniai moliuskai, veido kapiliarai ir kiti gerybiniai odos dariniai. Atliekamas apgamų šalinimas chirurginiu būdu.

Estetinių ir grožio problemų sprendimui  atliekamos individualiai parinktos mezoterapijos, biorevitalizacijos, procedūros, cheminiai pilingai. Šalinamos  raukšlės įvairiais injekciniais preparatais.