Registracija

Registruojame telefonu: 8 686 87593 (mūsų darbo laiku)

    Mieli pacientai ,

informuojame, kad nuo birželio 15 dienos atnaujinome  klinikos veiklą. Klinikos personalas laikysis  griežtų saugumo reikalavimų, naudos įvairias asmens apsaugos priemones, to paties prašysime ir iš Jūsų. 

Pacientai į kliniką priimami tik su išankstine registracija telefonu ( +37068687593 ) arba el. paštu ( linavasil@gmail.com ). Atvykus be išankstinės registracijos, pacientai nebus priimami. Jeigu atvyksite anksčiau negu paskirtas Jūsų vizito laikas, prašome palaukti, kol būsite pakviesti užeiti į vidų. 

Prašome į kliniką atvykti Jus vieną, be lydinčių asmenų, išskyrus nepilnamečius pacientus arba tuos, kuriems būtina artimųjų pagalba gydytojo konsultacijos metu. 

Taip pat prašome pacientų atvykti su apsauginėmis veido kaukėmis, o įėję į klinikos patalpas, prie durų rasite rankų dezinfekcijai skirtą skystį.  

Primename , kad prioritetas teikiamas nuotoliniam ambulatorinių paslaugų teikimo būdui, o tiesioginis kontaktas su pacientu galimas tik tuomet, kai paslaugos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu dėl paciento būklės ar esant poreikiui atlikti išsamesnius tyrimus. Jums reikia el.paštu ( linavasil@gmail.com ) arba fb Dermameda atsiųsti išsamų odos problemos aprašymą su fotonuotraukomis ir bankiniu pavedimu sumokėti už dermatovenerologo konsultaciją.

Dėkojame už supratimą, ir saugokime vieni kitus!

                                                                                   Klinikos vadovė, gydytoja Lina Vasiliauskienė

 

      

Nuo 2019 metų sausio 1 dienos klinikoje teikiamos tik MOKAMOS paslaugos.